به دنبال تغییر در کسب و کارتان هستید؟

چه کسی است که نباشد؟ ما به دنبال رشد هستیم. شما چطور؟

عناوین جدید

پروپوزال‌های نا مناسب

عناوین محتوا را اینجا بخوانید
پروپوزال دیجیتال مارکتینگ

طرح دیجیتال مارکتینگ نا مناسب

یک تجربه در ارائه پیشنهادات نا مناسب در طرح دیجیتال مارکتینگ ؛

وقتی شما یک فریلنسر  دیجیتال مارکتینگ هستید و یا مسئولیت پروپوزال نویسی دیجیتال مارکتینگ را در یک‌ آژانس دیجیتال مارکتینگ بعهده دارید، حتما یکی از دغدغه‌های شما ارائه یک پروپوزال دیجیتال مارکتینگ مناسب با قد و قواره شرکتی است که از شما برای انجام پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ به شما رجوع کرده است. می‌خواهیم از یک تجربه ارائه پروپوزال برای مشتری صحبت کنم.

درک نا مناسب از مشتری

ماجرا از این قرار بود که یک شرکت تولید کننده لوازم آرایشی (به طور خاص در زمینه رنگ مو، پودر دکلره و لاک ناخن) از من خواست که یک طرح دیجیتال مارکتینگ برای آنها بنویسم. در واقع باید یک پروپوزال دیجیتال مارکتینگ شرکت آزایشی بهداشتی می‌نوشتم.

مثل بیشتر مشتریان عمومی که با شرکت شما تماس می‌گیرند، مسئول امور مربوطه این شرکت هم همان اول از من درخواست لیست قیمت کرد. همینجا بگویم که این یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای شما در فرآیند ارتباط با مشتری است. باید بگویم که همه چیز فراهم است که در این فرآیند انواع سو تفاهم‌ها، سختی‌ها، حرص خوردن ها و عصبانیت ها را تجربه کنید. در « ۵ مشتری دیجیتال مارکتینگ که باید به آنها جواب نه بدهید » بیشتر در این رابطه با شما صحبت کرده‌ایم.

یک مشتری که فکر می‌کند می‌خواهد از روی یک منو اقدام به خرید کند یکی از بدترین انواع مشتری‌ها است. چرا نگفتم بدترین؟ برای اینکه بدتر از این هم هست. اینجا در مورد مشتری بد بیشتر صحبت کرده ام.

امتیاز بدهید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امیدواریم از خواندن این پست بلاگی استفاده کنید.
می خواهید از قدرت دیجیتال مارکتینگ لذت ببرید؟ با ما تماس بگیرید.