کدام مشتری دیجیتال مارکتینگ یک مشتری بد محسوب می‌شود؟
۵ مشتری دیجیتال مارکتینگ که باید به آنها جواب نه بدهید
۱۳۹۸-۰۸-۲۲

طرح دیجیتال مارکتینگ نا مناسب

یک تجربه در ارائه پیشنهادات نا مناسب در طرح دیجیتال مارکتینگ

وقتی شما یک فریلنسر  دیجیتال مارکتینگ هستید و یا مسئولیت پروپوزال نویسی دیجیتال مارکتینگ را در یک‌ آژانس دیجیتال مارکتینگ بعهده دارید، حتما یکی از دغدغه‌های شما ارائه یک پروپوزال دیجیتال مارکتینگ مناسب با قد و قواره شرکتی است که از شما برای انجام پروژه‌های دیجیتال مارکتینگ به شما رجوع کرده است. می‌خواهیم از یک تجربه ارائه پروپوزال برای مشتری صحبت کنم.

درک نا مناسب از مشتری

ماجرا از این قرار بود که یک شرکت تولید کننده لوازم آرایشی (به طور خاص در زمینه رنگ مو، پودر دکلره و لاک ناخن) از من خواست که یک طرح دیجیتال مارکتینگ برای آنها بنویسم. در واقع باید یک پروپوزال دیجیتال مارکتینگ شرکت آزایشی بهداشتی می‌نوشتم.

مثل بیشتر مشتریان عمومی که با شرکت شما تماس می‌گیرند، مسئول امور مربوطه این شرکت هم همان اول از من درخواست لیست قیمت کرد. همینجا بگویم که این یکی از بدترین اتفاقات ممکن برای شما در فرآیند ارتباط با مشتری است. باید بگویم که همه چیز فراهم است که در این فرآیند انواع سو تفاهم‌ها، سختی‌ها، حرص خوردن ها و عصبانیت ها را تجربه کنید. در «۵ مشتری دیجیتال مارکتینگ که باید به آنها جواب نه بدهید» بیشتر در این رابطه با شما صحبت کرده‌ایم.

پیشنهاد ما >  ۵ مشتری دیجیتال مارکتینگ که باید به آنها جواب نه بدهید

یک مشتری که فکر می‌کند می‌خواهد از روی یک منو اقدام به خرید کند یکی از بدترین انواع مشتری‌ها است. چرا نگفتم بدترین؟ برای اینکه بدتر از این هم هست. اینجا در مورد مشتری بد بیشتر صحبت کرده ام.

 

 

برای دریافت مطالب جدید ایمیل خود را وارد کنید

دانلود
گزارش اینفلوئنسر مارکتینگ
رستوران ریواس

در سال ۹۵، برای رستوران ریواس یک کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ به نام «یار خلاق» برگزار کردیم. این کمپین در زمان خود بسیار صدا کرد. گزارش این کمپین امروز بعنوان یکی از گزارش نویسی‌های قدرتمند در حوزه اینفلوئنسر مارکتینگ در بین افراد مختلف رد و بدل می‌شود.

> دانـــلود گزارش
گزارش اینفلوئنسر مارکتینگ رستوران ریواس

    حمید
    حمید
    من متولد سال ۱۳۶۶ هستم. درحال حاضر دیجیتار مارکتر هستم و سعی می‌کنم که به سمت استراژیست شدن پیش بروم. در حال حاضر مدیر کمپین‌های دیجیتال هستم. تجربه من بیشتر در ارائه پروپوزال و ارائه طرح و برنامه دیجیتال مارکتنگ است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *