پروژه‌ ها

نمونه کار آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

نمونه کار های آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن در دسته های مختلف خدمات ما شامل استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، خدمات گوگل ادز ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و سایر موارد در ادامه در دسترس است. ما به کارهای خود افتخار می‌کنیم. 

نمای وبسایت تهران دیزاین سنتر اجرا شده توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ دیمآژن

نمونه کار سئو شرکت تهران دیزاین سنتر

دسته‌بندی پروژه:
تهران دیزاین سنتر یک شرکت فعال در زمینه معماری و معماری داخلی است که فعالیت دیجیتال مارکتینگ خود را از سال ۹۷ تاکنون به آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن سپرده است. در این قسمت، به آنچه که در اثر فعالیت سئوی این شرکت بدست آمده است می پردازیم.
طراحی وبسایت شرکت اسمارت ایکس 3 | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

طراحی وب سایت اسمارت ایکس

دسته‌بندی پروژه:
بازطراحی ساختار یو ایکس، بهبود رابط گرافیکی، کاهش حجم، کپی رایتینگ و تولید محتوا
به سفارش: شرکت اسمارت ایکس
طراحی وبسایت اسمارت ایکس، با تکیه بر هویت سازمانی طراحی شده شرکت ایجاد شد. در این پروژه، تجربه کاربری (UX) سایت اسمارت ایکس را باز طراحی کردیم. این کار با طراحی معماری اطلاعات و نیز نیازشناسی مجموعه انجام شد. این پروژه در فاز ۱ قرار دارد و بر اساس برنامه ریزی، در ۳ فاز آینده نیازهای تعریف شده مجموعه اسمارت ایکس پوشش داده خواهد شد.
نمونه کار سئو شرکت صدف پک

نمونه کار سئو شرکت صدف پک

دسته‌بندی پروژه:
این شرکت با این دغدغه مواجه بود که بسیاری از واسطه های فروش، با تاسیس یک سایت اقدام به فروش محصولات این شرکت می کنند و این امر منجر به فراموش شدن نام صدف پک بعنوان دست اصلی و بزرگترین تولید کننده خواهد شد. بنابراین موضوع برای مدت ۷ تا ۹ ماه برنامه ریزی گردید و نتیجه، کسب رتبه های ۱ تا ۳ رنک گوگل برای تمامی کلمات و عبارت مورد نظر بود.