پروژه‌ ها

نمونه کار آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

نمونه کار های آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن در دسته های مختلف خدمات ما شامل استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، سئو ، خدمات گوگل ادز ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و سایر موارد در ادامه در دسترس است. ما به کارهای خود افتخار می‌کنیم. 

نمونه طراحی وبسایت برای تله پادکست تاک شد

پروژه طراحی وبسایت تله پادکست تاک شد

دسته‌بندی پروژه:
طراحی وبسایت
به سفارش: تله پادکست تاک شد
پروژه طراحی وبسایت تله پادکست تاک شد برای برنامه‌ای که یکی از پروژه های داخلی آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن است در سال ۱۴۰۰ انجام شد. اختصاص صفحات مجزا برای اپیزودها و ساختار بلاگ مبتنی بر فصل ها و اپیزود ها با قابلیت تگ گذاری و نیز ساختار ورود اطلاعات اپیزودها بدون نیاز به طراحی مبتنی بر ورود اطلاعات صرف توسط کاربر از ویژگی های این پروژه است. همچنین محتوا به صورت داینامیک از پادگیر کست باکس و نیز آپارت پخش می شود.
تولید تله پادکست تاک شد

پروژه تله پادکست تاک شد

دسته‌بندی پروژه:
ایده پردازی، برنامه ریزی، تولید و اجرا، پخش
به سفارش: تله پادکست تاک شد
تله پادکست تاک شد برنامه ای صوتی-تصویری است که هم به صورت تصویری و هم به صورت صوتی تولید و پخش می‌شود. این پروژه از سال ۱۴۰۰ شروع شد و تمامی مراحل تولید بر عهده دیماژن بوده است. از ایده پردازی، تا چیدمان، ضبط، تولید محتوا و هر چیز دیگر. این برنامه افتخار دیماژن است. برنامه‌ای که هیچ عامل خارجی در تولید آن نقش نداشته است.
نمونه کار طراحی وبسایت شرکت معماری تهران دیزاین سنتر در آژانس دیماژن

پروژه طراحی وبسایت شرکت معماری تهران دیزاین سنتر

دسته‌بندی پروژه:
طراحی وبسایت، معماری اطلاعات وبسایت، تولید محتوا و کپی رایتینگ
به سفارش: شرکت معماری تهران دیزاین سنتر
پروژه طراحی وبسایت شرکت معماری تهران دیزاین سنتر از سال ۹۷ آغاز شد و تا به امروز ۳ نسخه از آن بروزرسانی شده است. این وبسایت به منظور عملیات سئو و با نظارت دیماژن بر معماری اطلاعات و در دپارتمان طراحی وبسایت دیماژن طراحی شد. مشکل ابتدایی در طراحی این پروژه، حجم بالای اطلاعات موجود و در عین حال بهم ریختگی زیاد آنها بود. پروژههای انجام شده توسط این شرکت معماری دارای اطلاعات ثبت شده مفصلی بودند. اما نیاز به تولید محتوای زیادی داشت. همینطور باید در پیاده سازی هویت گرافیکی مجموعه نیز رفت و برگشت زیادی را می‌داشتیم.
نمونه طراحی وبسایت فروسگاهی | طراحی وبسایت مبلمان الوند

پروژه طراحی وبسایت مبلمان الوند

دسته‌بندی پروژه:
طراحی وبسایت، طراحی فروشگاه آنلاین، مهندسی فروشگاهی
به سفارش: شرکت مبلمان اداری الوند
در انتهای تابستان ۱۴۰۱، همکاری خود را با گروه محترم مبلمان الوند در طراحی وبسایت فروشگاهی این مجموعه شروع کردیم. این وبسایت بر مبنای نیاز مجموعه روی سیستم وردپرس طراحی و دارای فروشگاه آنلاین بود. طراحی اختصاصی گرافیکی مجموعه، همراه با در نظر گرفتن خطوط هویت برند به همراه طراحی تجربه کاربری (UX) اصلی ترین اقدامات ما در طراحی این وبسایت فروشگاهی بود.
نمونه گزارش کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ ریواس

کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ ریواس

دسته‌بندی پروژه:
طراحی کمپین رویداد، گیمیفیکیشن، اجرا، گزارش دهی در سال ۱۳۹۵
به سفارش: رستوران ریواس
کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ ریواس یکی از معدود کمپین‌های بسیار موفق اینفلوئنسر مارکتینگ است که در ایران برگزار شده است. این کمپین در سال ۱۳۹۵ در رستوران ریواس و در اینستاگرام برگزار شد.