استراتژی

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

Digital Marketing Strategy

ساخت یک پایگاه خوب و رفتاری مبتنی بر ایجاد یک تجربه خوب با برند

تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ در دیماژن

بکارگیری واژه استراتژی برای دیجیتال مارکتینگ شاید کمی بزرگ باشد. زیرا برنامه‌ای است که در راستای استراتژی مارکتینگ سازمان تدوین می‌شود. 

استراتژی دیجیتال مارکتینگ یا برنامه دیجیتال مارکتینگ، برنامه‌ای است که با درک استراتژی کلان مارکتینگ مجموعه، و در جهت تحقق آن قدم بر می‌دارد. 

آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن با تجربه‌ای که از تیم خود بدست می‌آورد، استراتژی مارکتینگ سازمان را بررسی و شاخصه‌های عملیاتی آن را در فضای آنلاین ارائه می‌دهد.

تیم دیماژن ترکیبی است از افرادی با دانش مارکتینگ، فروش، آنالیز و محتوا که در ۱۵ سال گذشته در بازار فعالیت های مختلفی داشته اند. 

چه انتظاری از آژانس دارید؟

مشتری امروز، زیر بمباران تبلیغات و اطلاعات قرار دارد.

در این شرایط، مخاطبان تنها به ۴ پیام توجه می‌کنند. این حقیقتی است که باید به آن توجه کرد. 

پس باید بدانید که چه چیزی را بگویید. این اولین کاری است که کسب و کار شما باید بداند. اینکه چطور آن را بگویید در مرحله بعدی است. 

پس شما باید انتظار داشته باشید که یک آژانس مارکتینگ ( دیجیتال مارکتینگ ) به شما کمک کند، یا جای شما تعیین کند که چه چیزی باید گفته شود. این اولین چیزی است که باید انتظار داشته باشید. 

اول | تحقیق و اکتشاف

شما چه کسی هستید؟

ما ابتدا در جلساتی عمیق و مشخص، به بررسی آنچه که وجود دارد می پردازیم. در این جلسات با کسب و کار شما یکی می‌شویم. این فرآیند به دنبال پاسخ به چند سوال اساسی است: شما در چه چیزی قدرتمند هستید؟ کشمکش کسب و کار چیست؟ اهداف و مقاصد شما چیست؟

دوم | تحلیل رقبا

با چه کسانی مبارزه می‌کنید؟

هیچ کسب و کاری در خلأ کار نمی‌کند. برای همین ما بررسی رقبا را یکی از جدی‌ترین مراحل نگارش استراتژی می‌دانیم. معتقدیم هزینه رقابت به شکل تنگاتنگی به رقبا وابسته است. اینکه آنها چه می‌کنند؟ با چه حجمی کار می‌کنند؟ و چقدر رشد خواهند داشت؟

سوم | شناخت جامعه هدف

کشف مخاطب و رفتار او

مخاطبان در دسته‌های مختلفی جای می‌گیرند. اما طیف محدودی از آنها بیشترین نتیجه را برای شما خواهند داشت. ما باور داریم که پرسونا و دسته‌های مخاطب، به ما می‌گویند که چه انتظاری در برابر تجربه دیجیتالی خود دارند؟

چهارم | تدوین استراتژی دیجیتال

آمارها به راهکار تبدیل می‌شوند.

تبدیل آنچه از مراحل قبل بدست آمده است نیازمند مشارکت طراحان و متخصصان مارکتینگ، فرماندهان محتوا و پشتیبانان در تدوین است. ما مطمئن هستیم که این یک فعالیت چند رشته‌ای ( میان رشته‌ای ) است.

پس، در این طرح مختصر، سوالات بزرگ را پاسخ می‌دهیم و نه تنها راز و نقشه گنج را به شما می‌گوییم، بلکه چگونگی انجام آن را هم برایتان شرح می‌دهیم. 

پیشنهاد مطالعه

درباره استراتژی دیجیتال بیشتر بدانیم

بیایید بیشتر یاد بگیریم. مطالبی را درباره دیجیتال مارکتینگ و موضوع این صفحه را مطالعه کنید. 

قبلی
بعدی

فرم درخواست مشاوره ۶۰ دقیقه

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
شماره تماس*

درخواست مشاوره رایگان

۶۰ دقیقه مشاوره هدیه ما به شماست

درخواست مشاوره رایگان

۶۰ دقیقه مشاوره هدیه ما به شماست