سرویس دیجیتال مارکتینگ

چه چیزی می توان درخواست کرد؟

سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ در دیماژن بوسیله انواع تکنیک‌ها و با تکیه بر دانش، دیتا و آنچه کارفرما طلب می کند ارائه می‌گردد.

سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ به چه چیزهایی گفته می‌شود؟

تکنیک‌های متفاوتی در دیجیتال مارکتینگ و مارکتینگ بکار برده می‌شوند. مانند سئو، بازاریابی شبکه اجتماعی‌، اینفلوئنسر مارکتینگ و …

سرویس دیجیتال مارکتینگ به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و خدمات گفته می‌شود که برای هدفی خاص بکار برده می‌شوند. 

این سرویس‌ها بسته به نیاز کار‌فرما ممکن است شامل یکی از خدمات زیر و یا طراحی شده به صورت اختصاصی باشند.

سرنخ گیری
Lead Generation

ما به هر اطلاعاتی که شما از کاربر خود بدست می‌آورید لید می‌گوییم. لید در واقع آنچیزی است که شما از آن برای ادامه فرآیند فروش خود استفاده می‌کنید. 

پرفورمنس مارکتینگ | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

پرفورمنس مارکتینگ
Performance Marketing

هر زمانی که کسب و کار یک طول عمر مشخصی را در دنیای دیجیتال طی کرده و اطلاعاتی را در کانال‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ بدست آورده باشد، نوبت به بهبود بازدهی و صرف هزینه در هر کدام از این کانال‌ها خواهد داشت. این سرویس دیجیتال مارکتینگ مختص کسب و کارهایی است که تولید دیجیتالی داشته‌اند، اما نیازمند بهبود بازدهی هر کانال هستند. 

بهینه سازی نرخ تبدیل CRO | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

بهینه سازی نرخ تبدیل
Conversion Rate Optimization (ROI)

آیا از میزان تبدیل ترافیک به بازدید، یا تبدیل نمایش به کلیک ناراضی هستید؟

این سرویس دیجیتال مارکتینگ زمانی بکار گرفته می‌شود که مجموعه در چرخه تبدیل تبلیغ یا کانال ورودی خود تا قبل از خرید ناراضی است.

ما در بهینه سازی نرخ تبدیل با مطالعه انواع مولفه‌های تاثیر‌گذار مانند UX/UI، کیفیت متون و Asset تبلیغاتی و بسیاری عوامل دیگر، سعی می‌کنیم نرخ بیشتری از افراد را تبدیل به مرحله بعد کنیم. 

CPA بازاریابی نتیجه گرا | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

پرداخت به ازای اکشن
Cost per Action ( CPA )

اکشن، به معنای عملی که مورد انتظار است در نظر گرفته می‌شود. 

کسب و کارها در هر مرحله‌ای ممکن است تمایل داشته باشند که به ازای یک ارزش مورد انتظار پول پرداخت کنند. این امر در بازاریابی دیجیتال بسیار آسان‌تر از سایر زمینه‌ها قابل انجام است. 

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ سرویس CPA را بعنوان یکی از سرویس‌های دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفته‌ایم. در صورتی که مایلید به ازای اکشن ( نصب، لید، فرم تماس، فروش ) پرداخت داشته باشید، این سرویس مناسب شماست. 

روابط عمومی دیجیتال
Digital PR

اگر کسب و کاری هستید که مشغول رونمایی از یک محصول هستید، یا به دنبال افزایش ردپای نام برند خود هستید و یا تمایل دارید از رسانه‌های مختلف بعنوان تریبون خود استفاده کنید، سرویس روابط عمومی دیجیتال مناسب شماست. 

ما با دسترسی به هزاران رسانه، اینفلوئنسر، خبرگزاری و پلتفرم‌های انتشاری مختلف و با اتکا به توان و شناخت اثرگذاری هر کانال، این کار را انجام می‌دهیم. 

برندینگ دیجیتالی | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

برندینگ دیجیتال
Digital Branding

همین ابتدا بگوییم که برندینگ یک امر کلان برای سازمان و کسب و کار است. بنابراین، استراتژی کلان مجموعه در برندینگ بسیار اهمیت دارد. 

برندینگ دیجیتال بخشی اجرایی از کل پروسه برندینگ است که اهداف تعیین شده در سند برندینگ را در فضای دیجیتال و با کمک آن دنبال می‌کند. 

افزایش ترافیک وبسایت | آژانس دیجیتال مارکتینگ دیماژن

افزایش ترافیک
Trrafic

این سرویس معمولا مناسب کسب و کارهایی است که به تازگی وارد فضای دیجیتال شده‌اند و یا سرویسی را به تازگی ایجاد کرده‌اند و مایلند در وبسایت یا شبکه اجتماعی خود ترافیک بیشتری داشته باشند. 

درخواست مشاوره رایگان

60 دقیقه مشاوره هدیه ما به شماست